Если Вам необходимо с красивым ландшафтным дизайном заказать свадебный банкет под Киевом Вам необходимо обратиться к загородному ресторанному комплексу Seasons Spa


Необходимо управление репутацией? Компания Invenio Promotion Вам в этом поможет.

 

Подписаться на рассылку новостей

Партнеры

Центр громадьско-правових ініціатив Феміда

Центр громадьско-правових ініціатив Феміда

пассажирские перевозки

пассажирские перевозки 

26 октября 2011

«Спілка виробників садивного матеріалу» ВГО «Спілка виробників садивного матеріалу» проводитиме 8-й Міжнародний форум виробників садивного матеріалу 15-18 листопада 2011 року в Криму, ЛОК «Айвазовське».

В цьому році формат змінений з «конференції» на «форум», увага приділятиметься питанням розвитку та стратегії галузі». Більше часу буде відведено знайомству, спілкуванню та налагодженню співробітництва між учасниками Форуму.

В усьому світі якість товарів, послуг, обслуговування є головним рушійним чинником торгівлі й відповідно виробництва. Тому, на етапі становлення галузі розсадництва в Україні ВГО «Спілка виробників садивного матеріалу» проводитиме цьогорічний Форум з оглядом на «якість» - якість садивного матеріалу, якість сервісу, якість відносин між виробниками – посередниками – споживачами.

Протягом Форуму відбудуться три круглих столи для обговорення спільних питань:

  • Якість як рушійний чинник розвитку галузі розсадництва
  • Сучасні садові центрі та їх вплив на досягнення якості садивного матеріалу
  • Спеціальні умови співпраці розсадників і ландшафтних компаній.

Як і в конференціях минулих років, розглядатимуться юридичні і технологічні аспекти діяльності розсадників, огляд ринків та розвиток торгівлі.

Додаткову інформацію Ви можете дізнатися на сайті svsm.org.ua

<< Назад

сайт создан компанией веб студия