Если Вам необходимо с красивым ландшафтным дизайном заказать свадебный банкет под Киевом Вам необходимо обратиться к загородному ресторанному комплексу Seasons Spa


Необходимо управление репутацией? Компания Invenio Promotion Вам в этом поможет.

 

Подписаться на рассылку новостей

Партнеры

Центр громадьско-правових ініціатив Феміда

Центр громадьско-правових ініціатив Феміда

пассажирские перевозки

пассажирские перевозки 

Национальная премия

Обзор профессии Конкурсы Вакансии, резюме Контакты

Україна квітуча

Положення конкурсу
на Національну Премію «Україна квітуча»
при підтримці HONDA

Організатором щорічної премії в галузі ландшафтної архітектури і дизайну «Україна квітуча» є Гільдія ландшафтних архітекторів України – дійсний член Європейської Асоціації ландшафтних архітекторів.
Національна премія «Україна квітуча» присуджується за кращі творчі роботи в галузі ландшафтної архітектури і дизайну.

Національна премія створена з метою: пропаганди вітчизняного досвіду в галузі ландшафтної архітектури і дизайну, залучення громадської уваги і популяризації ландшафтної індустрії в Україні, демонстрації цікавих дизайнерських ідей, нових матеріалів і технологій, та впровадження високих стандартів якості ландшафтних робіт.

Премії вручаються українським та іноземним громадянам і організаціям, які своєю діяльністю внесли значний здобуток,в формування або реконструкцію ландшафтного середовища і який визнається фахівцями галузі, в наступних номінаціях:

В кожній номінації можуть окремо виділятися студентські роботи.

Умови проведення конкурсу  на  Національну  Премію  «Україна квітуча» та вимоги до учасників конкурсу.

Для  того,  щоб  взяти участь  у конкурсі  творчих  робіт  на  Національну Премію «Україна квітуча»  необхідно  оформити  Заявку  в  установленій  формі  і  направити  її  до Оргкомітету у визначений термін та внести відповідну оплату, щодо участі у конкурсі.

Після  оформлення  Заявки  та  відповідної  оплати  реєстраційного внеску, конкурсанти отримують офіційний пакет документів для участі у конкурсі.

Усі документи, щодо участі в конкурсі повинні бути представлені на офіційних пронумерованих бланках  ГЛАУ.  Вимоги та форми бланків заяв, анкет, тощо,  можна подивитися на сайті конкурсу.

Адреса для кореспонденції: 01001, Київ, а/с В - 475

Адреса електронної пошти: [email protected]

Телефон: + 38 050 779 5269

Учасники конкурсу

Організатори

Організатори перевіряють відповідність форми наданих творчих робіт до вимог, визначених умовами проведення конкурсу для кожної номінації.  Творчі роботи, надані конкурсантами для участі в конкурсі передаються в ГЛАУ і конкурсантам не повертаються. Всі творчі роботи надані на конкурс отримують персональний номер.

Організатори мають право дискваліфікувати будь-якого конкурсанта, за оформлення творчої роботи, яке не відповідає вимогам конкурсу, за визначеними номінаціями або у разі виникнення конфліктів щодо встановлення авторства, тощо. У випадку дискваліфікації конкурсанта оплата участі у конкурсі не повертається.

Організатори мають право публікувати надані конкурсантами матеріали творчих робіт, з зазначенням автору, в ЗМІ, на web-сайті ГЛАУ та в інших маркетингових продуктах, пов'язаних з просуванням Національної Премії «Україна квітуча» та розвитком ландшафтної галузі.

Журі

У  склад  журі входять визнані професіонали у галузі ландшафтної архітектури та дизайну. Члени  професійного  журі,  а  також фірм, організацій  чи установ,  які вони представляють, не  мають  права  брати участь  в  конкурсі  на  Національну  Премію  «Україна квітуча».  Всі роботи оцінюються  журі за персональним номером. При оцінюванні робіт ім’я конкурсантів не визначаються.

Конкурсанти

До участі  в  конкурсі  запрошуються  усі  фахівці  які працюють в галузі ландшафтної архітектури та дизайну: фірми, організації  та установи, окремі  фахівці з ландшафтної архітектури та дизайну, студенти.

Список співавторів творчої роботи надається до оргкомітету разом із заявкою.

Студенти можуть приймати участь у конкурсі індивідуально або у складі колективу співавторів. Студент має право приймати участь у конкурсі за умови надання копії документа, що підтверджує  його реєстрацію як  студента (наприклад, копію  поточного посвідчення особи студента) протягом поточного навчального року.

Конкурсанти оформлюють творчі роботи на конкурс у відповідності до вимог, визначених Оргкомітетом конкурсу для кожної номінації.

Терміни проведення конкурсу у 2012 році

Заявки на участь у Конкурсі та оплати реєстраційного внеску до 15 січня 2013 р.

Конкурсні роботи до 31 січня 2013 р.

В 2012 році роботи на конкурс дозволяється надсилати на адресу організаторів тільки по електронній пошті

Переможці будуть оголошені в рамках виставки "КиївБілд" з 20 лютого 2013 р.

Реєстраційний внесок та умови оплати

Реєстраційний внесок,  щодо  участі  в  конкурсі  творчих  робіт  на  Національну Премію "Україна квітуча" становить:

  • для конкурсантів, які проживають в Україні – 300 грн.
  • для нерезидентів України – 100 євро.
  • для членів ГЛАУ – безкоштовно

Якщо  конкурсанти  надають  більше  3 (трьох) робіт  –  кожна  наступна робота оплачується окремо.

Пересилка (доставка) робіт здійснюється за рахунок відправника.

Умови оплати можуть бути у вигляді готівкового або безготівкового розрахунку.

Національна премія «Україна квітуча»

сайт создан компанией веб студия